ЖАБА В ДИРИЖАБЛІ!

ЖАБА В ДИРИЖАБЛІ!

Сообщение delavar » 13 ноя 2008, 18:19

Це про гастроль в славне місто Коростень, що на Житомирщині славетного колективу. Відбувалась ця подія році так в 92-му. Я фінішував в КДУ Шевченка. Але між лекціями та курсовими-дипломними навідувався в місто, де провів дитинство в садочку «Ластівка», а потім ранню юність в школі №10 на Черьомушках.
Місто Коростень. Йому 1300 років. Колись - столиця древлян. Плем’я мешкало серед дерев, в лісах, мало відомих вождів (князь Мал., наприклад. Потім на честь нього назвали Малин). Поляни-кияни (жили в полях, тобто на лісостепових галявинах) заходилися направляти своїх торгашів-човників в Іскоростень. Данину брати. Тому помста не забарилася. Киянин князь Ігор поплатився життям – його розіп’яли між двома деревами. А його дружина Ольга, яка до того була частою гостею в місті та мала на ріці Вуж власну купальню, не вагаючись спалила місто. В 60-70-80-ті роки 20-го століття молодь Коростеня розважалася на уікендах питтям портвейну перед танцями та лупцюванням після танців. Люпмен-пролетарі трощили один одному черепушки та ламали ребра. За ними на «бобіках» по дворам ганялися невтомні міліціянти. Іноді навіть пострілювали вгору, щоб розігнати «загін бойовиків». Місто не мало жодного вуза, навіть технікума. Жодної церкви. Два десятка заводів та фабрик пихтіли в небо сіро-чорними хмарами. Освіта здобувалася в ПТУ на площі Леніна. Тому «знайки» тікали абикуди, а «незнайки» товклися тут, з місцевими «мальвінами». А влітку серед знаменитих скель навколо древнього городища знаходили багацько затишних містечок, де «незнайки» під запашними акаціями, під дзижчання хрущів, а потім комарів, мацали «мальвін» не цураючись запустити свої мозолясті пальці далеко під спідничку чуттєвої дєвушки…. За цими клопотами спостерігали більш юні сотоваріщі, яким в той вечір не пощастило зняти «чувіху» (призабуте сленгові слово, означає дозрілу дівчину). Отож по крутим схилам ріки Вуж линули тихі стогони, навіть зойки та хекання. Комсомолія гартувалася.
Здавалося, що сама рука долі-провісниці направила в цей край, спаплюжений та спотворений совдепією, загін «жабенят» для проведення очищаючих клізм за допомогою рок-н-рольної ін’єкції.
Концерт мав відбутися в БК залізничників. Це на Привокзальній площі. В свій час підмостки цього БК топтали Софія Ротару, Ірина Понаровська ВІА Музика, Самоцвєти і навіть група ЛІФТ з НДР ( була така держава – апендикс Німеччини). Славні традиції!!!
Перед початком прибігли активісти з недозадавленої тоді ще компартії. Вияснити, хто пазволіл? І чи не буде тут вестися агітація за Народний Рух? Тобто бійці Кравчука не дрімали. Побризкавши на нас, організаторів слиною, ці жирні дядьки поховалися. Мабуть пішли пити оковиту в кабінет зав. будинку культури.
Директор гурту представив нас «жабенятам». Як місцевих олігархів :lol: , які запросили зірок «дати під зад сонному пролетарському містечку». Прибуло місцеве телебачення. І концерт був повністю знятий на плівку. Не впевнений, що її показали. Але ж десь ця касета лежить вкриваючись пилом, допоки не знайдеться шукач старожитностей та не випустить знову на свободу джина під назвою «Жаба в Дирижаблі». Вперед, юні слідопити, на електричку і в Коростень! 8-)
Ну що сказати про концерт. Я сидів в самій гущавині народу. Хоча його було і небагато. Але ті, хто прийшов, отримав хорошу дозу рок-н-ролу! І закрутилося, повелося в голові. Пішли різнокольорові кола та кружальця, стало у грудях незвичайно тепло і незвичайно весело… Співачка Ангеліна сексуально крутилася на сцені западаючи в душі розчулених аборигенів з пісенькою про Зелений Горошок (дефіцит тоді, до речі). А потім Зелений Peace, далі Пум-Пум-Пум… Не всі речі пригадуються. Але головне, що засіло як осколок від потужного вибуху того рок-дійства, засіло в тілі назавжди, це - хвиля чистоти з нестримної ріки не скаламученої води, якої напився від джерела ЖАБИ В ДИРИЖАБЛІ. Жаби ж водяться в незасмічених водоймах, де їм вільно та солодко, де вони паруються та плодяться, поширюючи своє кумкання над містами та селами, над лісами та степами, над горами та морями НАШОЇ України!!! (помаранчеві, цю фразу можете використати на виборах)
І оте кумкання, підсилене гітарами Єфімова, Ачиняна, Дяченка та бумканням барабанів Грабовського летіло в світлу даль, обіцяючи нам щасливе заможне майбуття ось тут за рогом….
Шкода що мрії не здійснились. Не міг тоді весь український народ долучитися до касетівок з піснями Жаби в Дирижаблі. Тому що він, український народ, слухав іншого вокаліста – Ель-Ем Кравчука (Макаровича), головного ідеолога країни. Тому народ і уср…ся….

Хай усе розквітає
Хай до неба злітає.
Тільки хай особистість
Нічию не займає.

І тоді усім скопом
Увійдем до Європи.
А без цього Європі
Україна до жопи

Р.S.
А директор групи, сам коростенець, нагрів довірливих музикантів на пару тищ долярів. Вкрав їх, та десь ховався довго. Соромно, коростенці, соромно!
:oops:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Re: ЖАБА В ДИРИЖАБЛІ!

Сообщение Tatiana » 14 ноя 2008, 10:22

Стыдно должно быть вам!!! :evil: Бывший коростенец, насколько я понимаю, и сегодняшний киевлянин!
Вы ТУПО скопировали сообщение и тему от 07.02.2006!
Долго же вы не можете это забыть!
И ВСЕ ТЕМЫ, ЧТО ВЫ ЗАВЕЛИ НА НАШЕМ ФОРУМЕ ВЫ ТОЖЕ ТУПО СКОПИРОВАЛИ С ФОРУМА http://rock-therapy.kiev.ua

Кто не верит, тот пусть проверит.
И даже не хочется вам возражать, что везде есть непорядочные люди, вы это сами знаете.
Tatiana
Житель
Житель

Медали: 1
За заслуги III степени (1)

Re: Жаба на грудях, и сильно давит!!

Сообщение Zonderr » 14 ноя 2008, 11:05

Поисковик находит много таких тем от одноимённого постера, а вот на форумах их погрохали.
delavar Так это про вас незабвенный Сёма пел "доляры давайтэ а ви хлопци грайтэ"? :roll:
Tatiana писал(а):Долго же вы не можете это забыть!

+1 Так цэж пару тыщ долЯрив. Предлогаю если и не удалять пост, то переименовать в "Жаба с дережа... десантировалась на грудь, и сильно давит" ;)
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

За особые заслуги III степени (1)

Сообщение tradakad » 14 ноя 2008, 11:49

да пост, который написал (процитировал) delavar не о том, что пару тыщ долярив украли, а о людях, которые живут (жили) в Коростене. о том как это было. о том к чему идем. и о том к чему вряд ли дойдем. ни Zonderr ни Tatiana не увидели скрытого смысла и глубины...

процитирую известную фразу - каждый судит в меру своей распущенности... кто то кричит - аааа!! павтор!! это уже было!! кому то запала фраза о паре тысячах долларов плюс сразу же призывы если и не удалять пост, который отличается от других, так хотя бы переименовать тему.. а кто то пишет о потерянном величии и гордости нашего славного, старинного города, плюс пытаясь оживить форум, которому до супер посещаемости еще далеко к сожаленью. каждому свое в общем..
Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.
tradakad
Обитатель
Обитатель

Сообщение Zonderr » 14 ноя 2008, 13:32

tradakad
Да дело не в том что боян, но один и тот же пост на разных форумах, на протяжении минимум 2х лет, вызывает подозрение. Чёт не понимаю к чему это. Видать действительно не дано мне постич весь глубоко-сокральный смысл этого. ИМХО дела давно минувших дней серьёзно зацепили человека, и он по прошествию мнигих лет ещё неоговтався.
Да и не вижу я чему стыдится всем коростенцам, по Киеву кидалова в десятки если не в тысячи раз больше, так что это значит что все киевляне нигодяи? В любом обществе есть разные люди, но каждый в ответе за себя.
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

За особые заслуги III степени (1)

Сообщение tradakad » 14 ноя 2008, 15:13

Zonderr

повтор есть. и не один.. просто думаю лень переписывать, да и элемент рекламы как бы тоже коростенца (ведь отсюда человек) на подвернувшемся не РОК форуме...

вот с официального сайта http://jaba.kiev.ua/index.php?id=107
вот еще несколько ссылок

ввв.rock-therapy.kiev.ua/forum/showthread.php?t=895
vydelka.com/index.php?showtopic=202
orum.rock.kiev.ua/index.php?topic=2086.0

даты смотрите сами

более того - темы абсолютно одинаковые - т.е. это явная обычная реклама, хотя и очень хорошо написано. аж за душу берет как говорится..

ввв.rock-therapy.kiev.ua/forum/search.php?searchid=416367

кроме основного forum.rock.kiev.ua этот пользователь регистрируется на других форумах и там более не появляется. или появляется редко. на вспомогательных не отвечает в основном.. вобщем - реклама одним словом.. или более точно - спам..

имхо.

вот вообще о жабе rock.kiev.ua/klub/zaba.php
(там же и фото пользователя delavar)

какой из трех молодых людей он - можно только гадать, хотя конечно можно и это пробить.. хоть он и скрывается не указывая своих данных.. было бы желание. я не хочу. мне понравился пост о Коростене. задело меня. а дальше - у каждого свои мотивы действий и поступков. просто более внимательно можно смотреть за темами которые создаст еще этот пользователь - и если буду опять повторы - то можно что то думать имхо...
Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.
tradakad
Обитатель
Обитатель

Сообщение delavar » 14 ноя 2008, 15:40

Tatiana писал(а):Стыдно должно быть вам!!! :evil: Бывший коростенец, насколько я понимаю, и сегодняшний киевлянин!
Вы ТУПО скопировали сообщение и тему от 07.02.2006!
Долго же вы не можете это забыть!
И ВСЕ ТЕМЫ, ЧТО ВЫ ЗАВЕЛИ НА НАШЕМ ФОРУМЕ ВЫ ТОЖЕ ТУПО СКОПИРОВАЛИ С ФОРУМА http://rock-therapy.kiev.ua

Кто не верит, тот пусть проверит.
И даже не хочется вам возражать, что везде есть непорядочные люди, вы это сами знаете.

Мені не соромно абсолютно, тому що ЦЕ МОЇ ДОПИСИ!!!
І тут і там! :lol:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение delavar » 14 ноя 2008, 15:46

Хлопці та дівчата!
Я розміщую ЛИШЕ СВОЄ!!! Там де я хочу!!!
Це мої власні дописи. І те що вони є на сайтах Рок-терапії та київського рок-клубу, так я там зареєстрований.
Під іменем ДЕЛАВАР.
Будьте уважні!
Ну а я не ображаюся.
Просто хочеться дати під дих (умовно) своєму сонному містечку.
Яке я все ж люблю. Бо виріс там!
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение delavar » 20 фев 2009, 20:43

http://rock.kiev.ua/arhiv/2009/32/

Це зноска на останні події в житті ЖАБ!
Поквакають нам ще, намечуть ікри та розведуть жабенят. Буде багато природи, недоторканої та цнотливої.
Кум...кум...кум.....
:lol:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Вернуться в Музыка