Ді джей Сєва

Ді джей Сєва

Сообщение delavar » 26 дек 2008, 19:40

А мені цікаво, чи слухав ще хтось на протязі 80-х і 90-х років БіБіСійську хвилю і безпосередньо Сєву Новгородцева?
Це зараз він має сайт http://www.seva.ru/
А я маю двотомник його книжок та три номери його журналу "О!"
І власні спогади.
Слухати Сєву регулярно почав року так з 83-го. Потім писав його півгодинні програми на магнітофон "Нота". Вражу волну глушили всіма засобами. За народні гроші, між іншим. Тобто я хотів слухати, а з мене брали податки, щоб глушити мені те, що я хотів слухати........ :lol:
Отак ГеБе піклувалося про душевний стан комсомольця.
Адже саме від Сєви і лише від Сєви можна було дізнатися про те що у 83-му Пінк Флойд видали антибрежнєвський альбом, у 84-му Діп Пьорпл знову з'єдналися, у 85-му помер Девід Байрон з Юрай Хіп тощо. І слухати все саме нове.
Потім Горбі дав волю і я спромігся написати листа в Лондон. У відповідь отримав бандероль з справжньою британською платівкою Уайт Снейк!!! Але це був вже 88-й рік.
А в 90-му році під час днів Великобританії в СРСР, точніше в Києві, Сєва вів програми прямо з Виставки (ВДНГУ). І я говорив з ним, взяв автограф, зробив знімки. Це було щось!!! По Києву навіть їздив двоповерховий червоний справжній лондонський автобус! Пєрєстройка жгла вовсю!!!
Зараз першому радянському ді джею, емігранту з совка, учаснику ВІА Добры Молодцы, Всеволоду Новгородцеву під сімдесят.
Хто ще його пам'ятає, відгукніться!
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Re: Ді джей Сєва

Сообщение tradakad » 26 дек 2008, 20:30

оффтоп - Слухав Голос Америки, а БіБіСі - ні :)
Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.
tradakad
Обитатель
Обитатель

Медали: 1
За заслуги III степени (1)

Вернуться в Музыка