Национализм

Раздел для политических дискуссий и горячих споров. Вход на свой стр.. и риск.

Re: Национализм

Сообщение NE_delavar » 15 май 2009, 23:09

Ну, мнение по обозначенным вопросам delavar-ов всех мастей мне не интересно!!! С этой биомассой все ясно....
Поэтому не надо тратить свою драгоценную, выменянную "за национальное достоинство" (такие термины на майданах не приходилось слышать - это очевидно, (в америкосовских инструкциях недоработок много!)) "оранжевую слюнку"... :lol:

Лучше про индейцев и прерии.....

НАСНАГИ!!! ГИ-ГИ!!
NE_delavar
Приезжий
Приезжий

Сообщение Zonderr » 05 июн 2009, 19:47

Вот такую агитацию снял на одной из досок объявления Коростеня...... Что бы это значило.....
29052009572.jpg
Тризуб им. С. Бандеры
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

Медали: 1
За особые заслуги III степени (1)

Сообщение Nachtigall » 28 июн 2009, 12:35

Блін,я клеїв а ти ходиш знімаєш)))) А шо тут тобі не зрозумілого???Агітаційні листівки!Від ВО "Тризуб" ім.Степана Бандери!!!В нас в місті така є!!!
Nachtigall
Проездом

Сообщение Zonderr » 29 июн 2009, 00:51

И чем вы занимаетесь кроме листовок?
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

За особые заслуги III степени (1)

Сообщение Nachtigall » 29 июн 2009, 10:35

Культивуванням і реалізацією української національної ідеї – ідеї державного самоутвердження української нації, створення української національної держави з національною владою і дієвою системою українського національного народовладдя. Бог! Україна! Свобода!
Nachtigall
Проездом

Сообщение Nachtigall » 01 июл 2009, 01:47

А,то не варто казати про злочини комунізму???Небуло геноциду Українського народу з їх сторони?А силка на сайт то не спам!Просто тобі особисто це не сподобалося чи не так??? Вони не давали нам житти!Ми не дамо їм панувати!!!!
Nachtigall
Проездом

Сообщение root » 01 июл 2009, 02:26

Nachtigall
Казати варто, але без образ та проклёнів, треба поважати один одного и бути чемним до інших. Яким чином наведений сайт відноситься до Коростеня або до данної теми? Якусь інформацію чи думку з наведеного сайту Ви можете опублікувати з посиланням на джерело, але тільки за умови що це актуально, та має відношення до теми. Якщо є бажання пропіарити сайт то для цього є безліч каталогів та інших засобів, форум призначений не для цього. А що до моєї особистої думки, то наведений сайт в мене ніяких емоцій не викликав окрім легкої посмішки. Мені не 13 років, и юнатський максималізм відсутній, як і якась політизація. Мені байдуже що Ви обговорюєте, це Ваша особиста справа. Проте є гіпертрофоване почуття порядку - необґрунтовані посилання будуть видалятися мною та модераторами. Інші мої думки до форуму не відносься.
Сподіваюсь я зрозуміло висловлююся.
root
Администратор

Администратор (1)

Сообщение delavar » 14 июл 2009, 19:21

NE_delavar писал(а):Ну, мнение по обозначенным вопросам delavar-ов всех мастей мне не интересно!!! С этой биомассой все ясно....
Поэтому не надо тратить свою драгоценную, выменянную "за национальное достоинство" (такие термины на майданах не приходилось слышать - это очевидно, (в америкосовских инструкциях недоработок много!)) "оранжевую слюнку"... :lol:

Лучше про индейцев и прерии.....

НАСНАГИ!!! ГИ-ГИ!!

Ди-к до делаварів усіх мастей примазався і не делавар.
Я так зрозумів що він не біомаса а такий собі вірус. СНіДу там чи паличка Коха.
Ото завдяки цим не делаварам, не українцям, не нашим, не людям ........... і маємо такую сєбє савєцкую Украіну.
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Пред.

Вернуться в Дискуссии